Zapojili sme sa do #GivingTuesday

Zapojili sme sa do #GivingTuesday

Na Slovensko dorazilo celosvetové hnutie, ktoré konkuruje myšlienke Black Friday a popularizuje nezištnú pomoc – #GivingTuesday. Slováci sa tak pridajú k miliónom ľudí z takmer stovky krajín, ktoré sa hlásia k posolstvu „darovacieho utorka“. Hrdou súčasťou prvého ročníka je aj Nadačný fond Telekom. 

Nepočujúce deti sú naša srdcovka. Preto sme sa rozhodli počas #GivingTuesday zdvojnásobiť vaše dary pre OZ NepočujúceDieťa.sk, ktoré zorganizovalo veselý deň pre rodiny v nákupnom centre Eurovea v Bratislave. 28. novembra od 9:00 do 21:00 je tak tím pracovníkov a dobrovoľníkov OZ Nepočujúce Dieťa pripravený naučiť všetkých záujemcov čo-to povedať rukami a sprostredkovať vám svet (zdanlivého) ticha.

„Cieľom nášho poujatia je ukázať, že svet nepočujúcich nie je až taký tichý,“ približuje Ľubka Majtánová z OZ NepočujúceDieťa.sk.

Dar pre tých, čo darujú

Počas dňa môžete za dar 10 € získať aj krásnu knihu Anjelské krídla. Napísala ju mamina chlapčeka s poruchou sluchu Ľubka Brigantová. Sumou 5 € prispejete priamo jej Kubkovi na potrebné terapie. Zvyšných 5 € poputuje pre OZ NepocujuceDieta.sk na podporu online poradne. Týchto 5 € zdvojnásobíme až do výšky 1 000 €. Viac informácii o evente nájdete na Facebooku.