Podporte občianske organizácie a ich aktivity

Podporte občianske organizácie a ich aktivity

Neziskové organizácie majú nezastupiteľnú úlohu v našej spoločnosti a komunitách. Pomáhajú rozvíjať vzdelávanie, kultúru, podporujú ľudí so zdravotným postihnutím, zo sociálne znevýhodneného prostredia, prírodu, zvieratá.
Zamestnanci spoločnosti Slovak Telekom majú jedinečnú príležitosť priložiť ruku k dielu a pomôcť im s finančným grantom.

Grantová výzva

Nadačný fond Telekom v Nadácii Pontis preto vyhlasuje grantový program „Poď sa angažovať aj ty 2024“. Cieľom grantovej výzvy je motivovať zamestnancov spoločnosti Slovak Telekom, ktorí chcú podporiť činnosti neziskovej organizácie, školy či centra voľného času.
Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis vyčlenil na granty pre angažovaných zamestnancov až 50 000 EUR.

Žiadatelia budú môcť na svoje projekty získať finančný grant do výšky 3000 €. Prihlasovať projekty je možné až do 12. januára 2024. Vyhodnotenie žiadostí a oznámenie úspešných žiadateľov sa uskutoční začiatkom budúceho roka, pričom výsledky budú oficiálne zverejnené v priebehu januára 2024.

Kompletné znenie grantovej výzvy vrátane oprávnených žiadateľov a podmienok poskytnutia grantu, je k dispozícii na stiahnutie tu.

SME TU PRE VÁS!

V prípade otázok môžete vašu žiadosť konzultovať s programovou manažérkou Nadácie Pontis Radanou Deščíkovou v pracovných dňoch od 9:00 do 14:00 na čísle 0948 856 195 alebo napíšte email na radana.descikova@nadaciapontis.sk.