Nadačný fond Telekom s novou manažérkou

Nadačný fond Telekom s novou manažérkou

Prichádza nový rok a s ním aj nové výzvy. Jednu takú prijal aj náš doterajší manažér Nadačného fondu Juraj Récky. Po štyroch rokoch odchádza z Nadácia Pontis, aby svoje skúsenosti zúročil na pozícii CSR manažéra v novej práci. Jeho miesto zaujala Dominika Horňáková, ktorá sa tak stala novou manažérkou Nadačného fodnu Telekom pri Nadácii Pontis. 

Dominika pochádza z Modrovej, v Nadácii Pontis pôsobí od januára 2016.  Je senior manažérka oddelenia vnímavej spoločnosti a koordinuje nadačné fondy  Slovak Telekom, dm drogerie markt, Slovenské elektrárne, Philip Morris, Arriva a Mercedes. Zároveň sa podieľa na organizácii podujatia Fórum o firemnej filantropii. Pôsobí ako dobrovoľníčka v organizácii TedxTrenčín, počas štúdia na vysokej škole bola viacročnou dobrovoľníčkou na festivale Divadelná Nitra, pôsobila v o.z. Zelená Zebra a Ďakujem, sused. Má na starosti správu Nadačného fondu Telekomu pri Nadácii Pontis, ako aj ďalších fondov.

„Teším sa na to množstvo milých ľudí, s ktorými sa budem pri práci stretávať a mať tú česť spolupracovať. Budú to často i náročné príbehy ľudí či rodín. Je však dokázané, že mnohí ľudia, ktorí si prejdú ťažším životným obdobím, vedia transformovať túto skúsenosť na veľa pozitívnej energie a na snahu meniť veci k lepšiemu. Budem veľmi rada, ak budem môcť byť pri tom a pomôcť im,” hovorí.

Dominiku vítame v našom tíme a tešíme sa na jej inšpiratívnu spoluprácu.